רום 1125

פרטי התקשרות

טלפון:

04-6870156

נייד:

057-4322999

דוא"ל:

g_michal@bezeqint.net

אתר אינטרנט:

 

 

מה אנו מציעים?

 

שתי בקתות נופש יוקרתיות הממוקמות בפסגת ההר ומשקיפות לנוף עוצר נשימה.אירוח ייחודי ומפנק המצליח לקיים את עקרונות השמירה על הסביבה.

סטודיו-גלריה של האומן הצייר-דיאגו גולדפרב המתמקד בנופי הגולן.

בסטודיו-גלריה ניתן לצפות באומן בעת עבודתו, לרכוש מעבודותיו, או להתנסות בסדנת ציור שמן על בד (הצבעים והבד מסופקים במקום).

 

כיצד אנו תורמים לסביבה ולקהילה?

 

כל דברי הכיבוד בבקתת הנופש הכלולים באירוח הם תוצרת סביבתנו הקרובה תוך ניסיון לשים את הדגש על מוצרים אקולוגיים ואורגניים. אנחנו מאמינים בדוגמה האישית כאמצעי לשינוי הסביבה.

אנחנו מספקים לאורחינו מידע על גנים לאומיים ואתרי טבע מוגנים בסביבתנו ומעודדים את לקוחותינו להכיר מקרוב את סביבתנו האנושית והתרבותית.

אנו מקיימים את עקרונות ההפרדה והמחזור,מיישמים טיפול והפחתת ייצור פסולת,חוסכים במים ושומרים על ניקיון סביבתנו. בתי הנופש שלנו מותאמים למבנים באזורנו ומשתלבים היטב בנוף ההררי המקיף אותם (הגלריה היא שימוש חוזר במבנה נטוש, ששופץ ובכך תרם לשיפור מראה סביבתו(, מיקמנו את בתי הנופש בהתאם לטופוגרפיה ולתנאים האקלימיים ובבוסתן שלנו גדלים עצי פרי ופרות יער המותאמים לאקלים שלנו ושאינם דורשים ריסוסים. אנחנו מגדלים צמחים חסכניים במים וחוסכים באנרגיה על ידי שימוש בנורות חוסכות אנרגיה,שימוש במנגנון כיבוי אוטומטי של תאורה ושימוש בתאורה טבעית.

 

אנרגיה ירוקה

מיחזור

מוצרים ידידותיים לסביבה

בנייה ירוקה

 

חינוך והסברה סביבתית

השקעה בקהילה

מדיניות סביבתית

שימור משאבי טבע ותרבות

לקוח # 151